Jump to content

Obsesyjny perfekcjonizm


Mich15

Recommended Posts

Witam,

od kilku lat jestem w związku z dziewczyną. Nigdy nie byłem skory do kłamania, ale uważałem, że drobne kłamstewko nie jest czymś strasznym. Moja partnerka jest bardzo wyczulona na tym punkcie, dlatego staram się być wobec niej bardzo szczery. Niestety zauważyem, że moje postanowienie przybrało niedobrą formę. Każde moje, nawet malutkie kłamstwko wobec niej, wiąże się z ogromnymi wyrzutami sumienia. Jeśli nie mam czego sobie zarzucić, to wyciągam z przeszłości rzeczy, w których nie byłem tak krystaliczny dla mojej partnerki. Zauwazyłem także, że mocno podupadła moja wiara w siebie i nastrój. 

Chciałem prosić o radę od czego zacząć ogarnianie się. Myślałem nad psychologiem, ale póki co chciałem to jakoś samemu przeprować. Byłbym wdzięczny za wszelkie rady i pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.