Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Groźby, wyzwiska, zrzucanie całej winy na mnie.


Logones
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam 26 lat, jestem mamą rocznej dziewczynki. Z ojcem dziecka nie układa mi się najlepiej. A może nawet źle. Kiedy pracowałam zawodowo miał do mnie pretensje że nie latam że ścierka i dom nie błyszczy mimo że było posprzątane. Jego matka nastawiała go przeciwko mnie i zaczął się robić agresywny na wszystko co mówiłam. Koledzy byli najważniejsi. Mimo że go wykorzystywali i pokazywałam mu to, zarzucał mi że jestem chorobliwie zazdrosna. Teraz kiedy mamy dziecko a mi się kończy urlop macierzyński zaczął czuć przewagę nade mną ponieważ córka nie pójdzie jeszcze do żłobka. Wyzywa mnie, obraża, grozi. Wczoraj w czasie kłótni wykręcił mi ręce a przed rodziną udaje świętego. Chciałam wrócić do rodziny ale zabrał mi wszystkie pieniądze jakie miałam odłożone w kopercie mówiąc że nie udowodnię mu że należą do mnie. Fotelika samochodowego też nie chce mi pożyczyć żebym spokojnie i bezpiecznie zabrała dziecko bo on za to płaci. Prawda jest taka że jego matka dała pieniądze na fotelik a on za nie naprawił sobie samochód kupując fotelik na raty. Czuje się bez szans do walki tym bardziej że ostatnio zarzucił mi że zamknie mnie w szpitalu psychiatrycznym i zabierze dziecko mówiąc że mam rozdwojenie jaźni. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hej. Mam podobna sytuacje tylko z tą roznica ze to ja jestem ofiara. Na przestrzeni czasu zostalem obdarty z godnosci, pieniedzy i dobr materialnych. Stracilem znajomych i przyjaciol, zostalem odizolowany od rodziny. Partnerka grozi ze wyrzuci mnie z domu i nie bede mogl sie juz widywac z 2 letnia corka jesli sie nie podporzadkuje. Aktualnie jestem wrakiem czlowieka jesli chodzi o umysl i dusze. Fizycznie jedynie przytylem ale to popularny syndrom problemow w zyciu. Oczywiscie Ci wspolczuje i licze ze uda ci sie odnalezc odpowiednie wyjscie z tej trudnej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.