Jump to content

Problem w związku małżeńskim


Matis123456

Recommended Posts

Witam Mam 27 lat od roku jesteśmy z zoną po ślubie zona ma 24 lata mamy dwójkę wspaniałych synków 3 latka i 2 latka . Problem polega na tym ze kompletnie nie potrafimy się dogadać. Wiecznie się kłócimy ,jestem cholernie zazdrosny o nią wydarzyły się w naszym życiu złe rzeczy dawaliśmy sobie mnóstwo szans . Głównie to zawsze ja zawalałem obiecywałem zmianę której nie było . Doszło u nas do zdrady obustronnej . Wybaczyliśmy sobie to i pomimo wszystko znowu zawaliłem . Jakiś czas temu żona złozyła papiery rozwodowe , po kilku miesiecznej przerwie wróciliśmy do siebie . Nie wycofaliśmy papierów rozwodowych . Totalnie nie wiem co mam robić by to wszystko naprawić a cholernie zalezy mi na niej .

Pomoże ktos jak rozwiązać problem ?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Jeśli Ci na niej tak bardzo zależy, to dlaczego dopuszczasz się zdrady? Czy jest dla Ciebie mniej atrakcyjna, niż Twoje kochanki? Tak czy siak - zacznij od siebie. Nikt nie poda Ci gotowej recepty, choć oczywistym wydaje się fakt, że małżeństwo oparte na zdradach będzie mocno rozchuśtane. Idź na psychoterapię, a dowiesz się wiele o samym sobie, jak również o tym, dlaczego związałeś się z taką żoną. Tylko pamiętaj - psychoterapia, to nie konsultacja lekarska odnośnie przeziębienia, ale dość długi proces (1-3 lat najczęściej), ale za to odkrywasz przed sobą prawdziwego siebie oraz nowe, lepsze życie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.