Jump to content

Problem w zwiazku


bejbe

Recommended Posts

Mam 26 lat wychowuje córkę która ma rok i 8mc. Mój partner ma córkę z poprzedniego związku i ciągle są o nią kłótnie. Bo on moim zdaniem ja wyróżnia ciągle by z nią wychodził do kina, basen itp. w jak mu mówię żeby wziol też nasza córkę to twierdzi że jest za mała jeszcze albo żebym ja sobie z nią poszła. Nie potrafię sobie z tym radzić ciągle płacze i jestem na lekach od psychiatry

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Cóż, prawie 2-letnia córka w kinie? Niechby i tak było, ale nasuwa mi się pytanie: w jakim wieku jest córka Twojego partnera z poprzedniego związku? Jeśli faworyzuje swoją pierwszą córkę, to już daje mi wiele do myślenia zarówno na Twój, jak i jego temat.
Ogólnie za mało napisałaś na temat Twojej rozterki i przebiegu Twojego związku z partnerem, więc próba pomocy, czy sensownej wypowiedzi, to jak wróżenie z fusów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.