Jump to content

Nie wiem co jest ze mną nie tak


Patrycjaaaaaa

Recommended Posts

Witam, może mniej formalnie Hejka 

nazywam się Patrycja i mam 17 lat ostatnimi czasy czuję się do dupy będąc szczerym wszystko mnie przytłacza i ogólnikowo nie mam na nic sił większość czasu wolnego spędzam w łóżku z jednej strony chciałabym z niego wyjść z drugiej albo nie mam sił albo nie mam pretekstu na wyjście bo nie mam z kim przyjaciolka jedyna z która potrafiłam gadać odkąd ma chłopaka mnie zostawiła i to może śmiesznie zabrzmieć bo z reguły byłam towarzyska osoba ale nie potrafię rozmawiać z większością osób też nie wiem czy to coś znaczy ale w wakacje prawie zostałam zgwalcona ale nei wiem czy to coś tu wniesie jest mi ciężko ostatnio głowę zaprzątają mi myśli które nie powinny z reguły jestem osobą która mocno się przejmuje jednak te myśli są coraz gorsze mam problemy ze snem coraz częściej ataki paniki problemy ze skupieniem migreny itp i skupiam się na problemach ludzi staram się pomagać innym zaniedbując siebie ufam ludziom którym nie powinnam słyszałam to już kilka razy to jest moja pierwsza styczność z psychologiem a domyślam się że z tsk krótkiej wiadomości ciężko jest jakoś pomoc albo zrozumieć ale mam nadzieje że chociaż mnie nakierujesz co mi może być . Od kilku miesięcy probuje nakłonić rodziców aby pójść do psychologa jednak na powiedzeniu jak potrzebujesz to pójdziemy się kończy a chciałabym chociaż wiedzieć co się ze mną dzieje w jakimś stopniu przede wszystkim dziękuję ci że to przeczytasz i mam nadzieje że chociaż ty się dobrze trzymasz 

Link to comment
Share on other sites

Hej Patrycja.Jestem od dziś na forum i nie wiem czy tak można do kogoś pisać. Nie jestem specjalistką,ale myślę, że to oznaki depresji.Ja też mam problemy,ale rozumiem Cię,bo czasami jest tak mało człowieczeństwa w ludziach.Teraz każdy pędzi,nikt nie ma czasu. Jeśli już uda się z kimś porozmawiać to nie zawsze chcą słuchać o smutnych rzeczach. A młodzież to szczególnie ma trudno. Jest tylu fajnych młodych ludzi,a są tłamszeni przez innych tzw. " na topie. To okropne. Nie wiem dokładnie,ale jeśli chcesz to możesz chyba już sama pójść do psychologa. Oczywiście jeśli czujesz się na siłach. Adresy przychodni można znaleźć w internecie. Można pójść do innego miasta, jeśli nie chcesz u siebie. Możesz pójść prywatnie na wcześniej umówioną wizytę, jeśli rodzice dadzą Ci pieniądze. A swoją drogą to dziwię im się,bo ja dla swojego dziecka zrobiłabym wszystko. Pozdrawiam Cię cieplutko.

Edited by fela
 • Jestem za to wdzięczny 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.