Jump to content

Rozstanie brak sensu zycia


Recommended Posts

Dobry. Dzisiaj gadałem z moją dziewczyną. Znamy się 14 lat. Poznaliśmy się na naszej klasie. Byliśmy 3 lata w związku na odległość. Potem zerwała ze mną. Nie mieliśmy kontaktu 10 lat. Odezwała się w okolicach sylwestra zeszłego roku. Postanowiła przyjechać i od razu nas uderzyło. Zostaliśmy znowu para tym razem ze spotykaniem się. Spotykaliśmy się raz w miesiącu a w lato raz w tygodniu. Jeździłem do niej pociągiem o 3 w nocy żeby być u niej na 10. Codziennie rozmawialiśmy od rana do wieczora. Nie kończyły się tematy. Nadawaliśmy na tych samych falach. Wszystko podobne. Podobne środowisko, rodzina, przeszłość i plany na przyszłość. Postanowiliśmy mieszkać razem szukałem pracy w miescie skąd pochodzi dziewczyna albo w Warszawie. Znalazłem w Warszawie.  Zostawiłem całe życie. Kota, mieszkanie i pracę. Z wizja mieszkania z nią. I właśnie jak się przeprowadziłem przestała się prawie odzywać z powodu uczelni. 

 

Byłem cierpliwy, pytałem codziennie jak się czuje, czasem odpisywała, czasem nie. Dzisiaj z nią gadałem o tym co jest między nami bo zerwała ze mną 6.12 mówiąc ze nie chce misiaczkowania i żeby ktoś nad nią stał 24/7. Próbowałem to wyjaśnić wszystko. Prawie ja przekonałem tak myślę. Ale powiedziała że nie chce wracać. Ale powiedziała że nie mam znikać. 

 

Nie rozumiem tego. Byliśmy soulmatesami. Wszystko podobne, rozmawialiśmy do 5 rano często. I nagle robi mi takie coś. Powiedziała że jakby chciała ze mną mieszkać to już nusmy to ogarnęli. I że wszystko się zepsuło kiedy nie wstawiłem się za nią kiedy jakąś starsza kobieta ją skomentowała jakimś tekstem pod nosem. 

Nie mam sensu w życiu. Wszystko jej zostawiłem. Całe moje życie zostawiłem dla nas. Wszystko nie ma sensu. Związki, praca, życie.  Nic nie ma sensu skoro wszystko może się rozjebał tak po prostu.

 

Myślę o okaleczaniu się i nawet nie mam nikogo z kim mógłbym porozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.