Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamila29

Borderline?

Polecane posty

Witam serdecznie. Jestem 29letnia kobieta. Mam partnera oraz 2 dzieci. Wiek 1 i 5 lat. Streszczajac krótko mój problem.. 

Problem z adaptacja w nowych miejscach. Wszystko super pierwsze tygodnie lub miesiące, po czym naradza się nienawiść i chęć zmiany otoczenia.. Średnio co kilka miesięcy. 

Zmiana partnerów.. Na początku ubostwianie po czym nienawiść.. Jednak tu dłużej bo zmiana po średnio 2 latach. 

W związku bardzo zaborcza, zazdrosna. Z jednej strony nie chce za dużego nacisku a z drugiej potrzebuje uwagi 24h na dobe. Gdy nie dostaje tego co chce wpadam w panikę. Boję się odtracenia. Strach przed byciem sama a jednocześnie robię rzeczy które odpychaja ludzi ode mnie. 

Z jednej strony radzę sobie w ciężkich sytuacjach jednak z drugiej inne problemy czasem nawet mniejsze wywołują panikę strach i frustrację. 

Reakcja na stres bardzo silna. Impulsywne działania, czasem wręcz głupie. Próby okaleczania się tłumaczone bezsilnościa.

Problem ze znalezieniem pomocy i otwarciem się z powodu wstydu. 

Pomocy.. 

Dzień Dobry,

opisuje Pani objawy, które mogą wskazywać na zaburzenia osobowości czy też emocjonalne. Jednak końcową diagnozę może postawić tylko lekarz. Dlatego sugeruję aby udała się Pani na wizytę do lekarza psychiatry celem dalszej diagnozy. Lekarz zaleci Pani ewentualną terapię. Proszę zadbać o siebie i skorzystać z dostępnej pomocy medycznej i psychologicznej.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.