Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Borderline?


Kamila29
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie. Jestem 29letnia kobieta. Mam partnera oraz 2 dzieci. Wiek 1 i 5 lat. Streszczajac krótko mój problem.. 

Problem z adaptacja w nowych miejscach. Wszystko super pierwsze tygodnie lub miesiące, po czym naradza się nienawiść i chęć zmiany otoczenia.. Średnio co kilka miesięcy. 

Zmiana partnerów.. Na początku ubostwianie po czym nienawiść.. Jednak tu dłużej bo zmiana po średnio 2 latach. 

W związku bardzo zaborcza, zazdrosna. Z jednej strony nie chce za dużego nacisku a z drugiej potrzebuje uwagi 24h na dobe. Gdy nie dostaje tego co chce wpadam w panikę. Boję się odtracenia. Strach przed byciem sama a jednocześnie robię rzeczy które odpychaja ludzi ode mnie. 

Z jednej strony radzę sobie w ciężkich sytuacjach jednak z drugiej inne problemy czasem nawet mniejsze wywołują panikę strach i frustrację. 

Reakcja na stres bardzo silna. Impulsywne działania, czasem wręcz głupie. Próby okaleczania się tłumaczone bezsilnościa.

Problem ze znalezieniem pomocy i otwarciem się z powodu wstydu. 

Pomocy.. 

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry,

opisuje Pani objawy, które mogą wskazywać na zaburzenia osobowości czy też emocjonalne. Jednak końcową diagnozę może postawić tylko lekarz. Dlatego sugeruję aby udała się Pani na wizytę do lekarza psychiatry celem dalszej diagnozy. Lekarz zaleci Pani ewentualną terapię. Proszę zadbać o siebie i skorzystać z dostępnej pomocy medycznej i psychologicznej.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.