Jump to content

PROBLEMY Z KONCENTRACJĄ I WAHANIA NASTROJU

Andziaa

Recommended Posts

Mam wielki problem z koncentracją, przez co mam duży problem w nauce, za niedługo matura a ja jak. Próbuję usiąść do książek to mogę je czytać godzinami i nic nie zapamiętuje. Mam również duże wahania nastroju, raz chce mi się płakać a raz jestem wesoła innymi chwilami jestem. Zdenerwowana i zestresowana niewiadomo nawet czym. Odbija mi się to strasznie przy nauce i w pracy  dorywczej, nie wiem czym jest to spowodowane, na ogół jeszcze w podstawówce  i na początku liceum szło mi dobrze jestem dość wyluzowana i nigdy się nie stresowałam np sprawdzianem  i nie miałam problemu by się do niego nauczyć czy też  skupić się na lekcji  a obecnie  nie potrafię tego zrobić , czy wie ktoś czym to może być spowodowane ? , Potrzebuję pomocy a nie wiem czy to dobry  temat by pójść do lekarza czy do. Psychologa.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

• PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

• Podcasty i filmy o psychologii

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.