Jump to content

Rozeznanie sytuacji


matkar1613

Recommended Posts

udało mi się nawiązać jak kiedys wspominałem kontakt z 10 lat młodszą 17 latką.Już znam się z jej rodzicami,wiedzą że jestesmy ważnymi przyjaciółmi.Ostatnio pojechałem do niej 500km i wędrowałem 4-6 godzin po górach,w końcu jej mama to typowa góralka.Więc ma to we krwi.O co chodzi.Czuje że ja kocham.Często piszemy sobie miłe rzeczy na dobranoc.Ona szczegolnie używa często do mnie zwrotu "kochany...". Np.Dobranoc Kochany.Ostatnio kupiłem jej róże.Bałem się jej reakcji.Byłem zablokowany.Zaś ona uradowana wtuliła się cala we mnie.Jak nikt nigdy inny.Przytulila się calą sobą do mnie.Nie było niestosownych ruchów,ale czułem sie troche intymnie.Doszło do tego że ją ścisnałem,i chwile przeniosłem na rękach.Po czym lekko pogłaskałem po plecach.Podczas wedrowki na chwilowych postojach rzucalismy sie w zaspe,chciala tez bym ją wziął i też to uczynil,wielokrotnie ją objałem za ramię i pogłaskałem po plecach.Chce nie raz z nia przezyc piekne chwile.Tyle razy co sie widzielismy zawsze dostala upominek,malo tego na świeta jej wyslalem.Przy rodzicach jest śmiała do mnie,ale poza okiem rodziców to jest bardziej śmiała,ma odwage wskoczyć mi w ramiona,przytulać się czule ze mna.Zastanawiam sie nad 2 rzeczami:czy ona wyczuła moje intencje?jesli tak dlaczego nie zapytała?i drugie jak rozpoznac jej znaki czy by mnie chciała?

Link to comment
Share on other sites

Kolego dziewczyna się daje przytulać tobie, sama prowokuje różne sytuacje ku temu byś się odważył na większe uczucie niż tylko przyjaźń, A ty masz dylemat czy chciałaby mieć Cię za chłopaka 😛

oczywiście że wyczuła twoje intencje, to jest chyba logiczne że skoro spotykasz się z kobietą to zależy ci na niej bardziej niż tylko na przyjaźni, jej rodzice pewnie już też myślą że mógłbyś być jej facetem skoro cie przeprowadza do domu.

Działaj A nie zwlekaj, zanim to ona zacznie myśleć że ty serio chcesz tylko przyjaźni.

Link to comment
Share on other sites

Mam dylemat,bo kiedy przyjechałem do niej 0,5roku temu jej mama przezywala ze jestem 10 lat starszy a ona i jej ojciec tylko 4 lata.Ona ze jestem przyjacielem.Wiec poznalem jej rodziców.Z kolei kiedy widziałem ją ostatnio widzieli ze ma róże ode mnie i ani słowa na to.Ja jej uswiadamialem ze jest najukochansza przyjaciolka.Dala sie obejmowac,przytulac.Z kolei przy rodzicach nie jest taka śmiala do mnie jak wtedy gdy sami sobie jestesmy.Pytanie dlaczego?boi sie ich reakcji?szczerze mam dystans bo wiele razy mnie oszukano nawet w podobny sposob

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.