Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Silna zazdrość wobec dziewczyny


Recommended Posts

Cytat

Witam. Jestem z swoją dziewczyną ponad rok. Jakos 4 miesiące temu wyjechałem z kraju z przyczyn finansowych. Utrzymuje z nią zwizek przez internet ... Tzw. Skype, Facebook, Telefon Od czasu mojego wyjazdu obaj odczulismy ze moje zaufanie zesłabło, a moge nawet powiedzieć że zanikło ... Wszystko chce kontrolować, wszystko chce wiedzieć, Nie ufam jej .. Gdy gdzies wychodzi mam tysiące myśli co może robic ... Tzw. Zdradza, Upija sie czy bierze narkotyki. Nigdy takich rzeczy nie robiła, nie daje mi do tego powodów zebym tak myślał ... Lecz mam takie myśli i coraz częściej sąkłutnie ... Potrzebuje pomocy ... Chce zaczać znowu ufać jej tak samo jak ufałem gdy byłem w kraju, nie martwić sie o to itp. Sam przyznam, że to mnie wykańcza... Z moim zdrowiem jest coraz gorzej... Sam jestem chory na serce... I ta sytuacja mnie wykańcza. Trwa to juz od 3 miesięcy, i jest coraz gorzej. Jest w stanie mi ktoś pomóc ? 

Szanowny Panie,

mówi Pan o wzmożonej zazdrości po tym, jak wyjechał Pan zagranicę i pozostaje z partnerką w kontakcie tylko telefonicznym, internetowym. Odrobina zazdrości potrafi dodać pikanterii związkowi, ale gdy zazdrość robi się zbyt intensywna, zaczyna wypalać obie strony i szkodzi związkowi. Trudno w oparciu o tych kilka zdań, bez rozmowy z Panem, rozstrzygnąć, co jest powodem tej zazdrości. Warto by przyjrzeć się kwestiom takim jak jakość Państwa komunikacji, Pana zdolność ufania, to, czy nie nadużywa Pan substancji (które mogą prowadzić do patologicznej zazdrości). Jak sam Pan widzi, jest wiele niewiadomych, to nie jest temat na forum, trzeba by go zgłębić i dobrze omówić z psychoterapeutą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.