Jump to content

Odmienna wersja „zdrady” sprzed dwóch lat


Recommended Posts

Cześć,

obecnie jesteśmy z dziewczyna prawie 4 lata, dwa lata temu mieliśmy taka sytuacje, ze ona wyjechała pracować w innym mieście na okres wakacyjny, spotkaliśmy się gdy ja miałem urlop, wtedy przyjechałem do niej i mieliśmy razem spędzać czas, jednak było dziwnie i niezbyt miło w swoim towarzystwie, po paru dniach jeden z jej współpracowników przyszedł do mnie z wiadomością iż moja dziewczyna zdradza mnie z jeszcze innym współpracownikiem(odrażającym bardzo i gorszego sortu), wywołało to u mnie furię, ale wtedy jeszcze zachowałem spokój, bo chciałem to jakoś udowodnić, korzystając z okazji przejrzałem na szybko jej telefon, słowa współpracownika się potwierdziły i w ostatni dzień mojego pobytu skonfrontowalem się z nią. I teraz tak, w tamtym momencie była wersja, ze dobrowolnie mnie zdradzała i robiła Krzywe akcje, zerwaliśmy i wróciłem do domu, po paru tygodniach zaczęliśmy pisać, bo nie potrafiłem zrozumiec tego co się stało i chciałem wszystko wyjaśnić, po „szczerej” rozmowie wyszło, ze tamten współpracownik rzekomo wykorzystał ja do aktywności seksualnej(masturbacji), złapał ja za rękę i sam to zrobił.(Dopowiadając, bo to ważne, pisali do siebie bardzo erotycznie, ale w lekko sarkastyczny sposób). Wiec wychodziłoby na to, ze jest niewinna i po prostu została zmuszona do tego, reszcie zarzutów zaprzeczyła, ze nie miała miejsca(kolejne masturbacje, wysyłanie zdjęć, macanki itd.). Wybaczyłem jej, wróciliśmy do siebie i przepracowaliśmy to, mamy teraz półrocznego syna i żyjemy powiedzmy szczęśliwie. Jednak wczoraj szukając czegoś na jej telefonie przypadkowo natrafiłem na skriny rozmów i rozmowy, które sugerowałyby, ze prawdziwa wersja jest taka jaka powiedział mi drugi współpracownik, czyli, ze sama tego chciała, czynności się powtarzały itd., dodatkowo wyszło, ze obmacywala się z kolega ze szkoły, spożywała alkohol i zielsko kiedy się ze mną nie widziała. Mam okropny mętlik w głowie, bo wszystko wróciło i nie wiem co robić, próbować z nią o tym porozmawiac, zapomnieć, przepracować? Proszę o pomoc, zważając na to, ze mamy dziecko 

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

Porozmawiaj. Stanowczo twierdzę, że jest o czym, nawet jeśli zaszło to dawno, uderzyło to w Ciebie w jakimś stopniu. Macie dziecko, kreujecie dalsze wspólne życie myślę, że gdy o tym nie porozmawiasz będzie się to za Tobą ciągnęło jeszcze przez długi czas, może bez potrzeby. Dobrze by było gdyby ona zmierzyła się z przeszłością i wyjawiła Ci całą prawdę dla dobra was obu, nawet jeśli ona nie będzie zbyt pozytywna. Może warto powalczyć o wybaczenie. :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.