Jump to content

Dlaczego on to robi


Recommended Posts

Mam problem z partnerem. Poznalam go gdy miałam 15 lat, nasze drogi się później rozeszły. Oboje jesteśmy po przejściach. Jest między nami 12 lat różnicy, mamy po 2 dzieci i jedno wspólne o które zabiegał bardzo partner. Z momentu w którym żył z żoną wiem że wielokrotnie ją zdradzal glownie z przypadkowymi kobietami, takie relacje trwały od tygodnia do max 2 mc. Czasami były to dziewczyny które np podwoził, czy siedziały po alkoholu czekały na autobus. Głównie znikał z życia tych kobiet bez slowa. Zdrady żony tłumaczyl tym ze ona odmawiała sexu. Gdy kilka lat temu spotkal mnie stwierdził że nikogo tak nie kochał, że sie zmienił i przygód ma już dosyć, chce mieć ze mną dziecko itd. Ma 47 lat więc mu uwierzyłam . W domu jest naprawdę cudowny, miły, okazuje uczucia np. przy znajomych, na imprezach itp. Jedynym i największym problemem jest to, że jeżeli się pokłócimy znika, jeździ wtedy w miejsca gdzie bawią się ludzie, twierdzi że lubi popatrzeć. Gdy wraca na jego bieliznie sa plamy jakby spermy. Ostatnio miał wcześniej być w pracy, wyjechał w nocy,  gdy zadzwoniłam i przypadkowo odebrał tel mając go w kieszeni, słyszałam że jest w miejscu gdzie jest impreza były to prawdopodobnie bulwary. Chodził po nich 1.5 godz, gdy zaczepiła go dziewczyna słyszałam jak odpowiedzial jej że się nie bawi. Slyszlam jak chodzi pomiędzy tymi ludźmi, staje. Po tej 1.5 godz pojechał do pracy. Wtedy zadzonilam raz jeszcze powiedział że jedzie jeszcze ponieważ miał niemiła przygodę pod sklepem, że była policja i jest wściekły bo tyle się zeszło. Wysłuchałam tej historii, jeszcze zadałam kilka pytań na jej temat oraz zapytałam czy pamięta jak mówił że mnie nigdy nie oklamal i nie okłamie, a później powiedziałam żeby spojrzał w poprzednie połączenie ze mną i że słyszałam gdzie był i co robił. Stwierdził że wymyślam i powiedział " kochanie wszedłem do pracy". Sytuacji, gdy słyszałam tego typu historię było kilka oraz takich w których mówił że lubi pochodzić i popatrzeć na bawiących się ludzi i wracal np o 4 rano a jego bielizna miała kilka plam jakby po spermie. On twierdzi ze to wydzielin czasami tak mężczyźni mają. Tylko dlaczego takich plam nie ma jak jesteśmy razem a on nigdzie nie jeździ. U nas sex jest praktycznie codziennie dlatego nie wiem czemu to robi. Jak siedzę i analizuję to wszystko i to ze mam 100% pewność że jednak potrafi mnie oklamac rozum podpowiada mi że on po prostu szuka w takich miejscach kobiet po alkoholu i mnie zdradza. Z drugiej strony slysze w głowie jego ciągle zapewnienia i się zastanawiam że moze że mna jest cos nie tak. Czy można być cudownym mężczyzna dla swojej kobiety, dbać o nią itp  zapewniać o miłości, przeciwstawić się rodzicom którzy nie zgadzają się na ten związek a jednocześnie być zwykłym kłamcą? Nie rozumiem tego.  Szkoda mi naszego rocznego dziecka. Nie wiem co o tym myśleć i co robić. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.