Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Trudności z 7-letnią córką która stwarza problemy


Recommended Posts

Cytat

Witam od jakiegoś czasu mam problem ze swoja córka ma ona 7 lat, z uwagi na to ze mieszkam w Niemczech to w tym wieku nie mogę jeszcze pójść z dzieckiem do specjalisty gdyż jest zbyt młoda. Moja córka od jakiegoś czasu jest nie do poznania i brak mi już sil notorycznie kłamie, robi nazłość często pytana czy wie że tym zachowaniem krzywdzi mnie oraz innych świadomie mówi że tak, często rozmawiając o jej zachowaniu twierdzi że rozumie ze robi źle, często nawet plącze z tego powodu że nas krzywdzi po czym za chwile robi to samo, nie wiem już co mam robić co może być przyczyną takiego zachowania. Proszę o poradę z góry serdecznie dziękuje.

Szanowny Panie,

pracuję z osobami dorosłymi. Wprawdzie mógłbym zabrać głos w tym wątku, sądzę jednak, że lepiej będzie jeśli skorzysta Pan z konsultacji u psychologa dziecięcego. To psycholog specjalizujący się w psychologii dziecka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.