Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Uzależnienie od alkoholu i narkotyków i nie tylko


Recommended Posts

Cytat

nie będę się rozwlekał powiem pokrótce że zauważam u siebie wszystkie rodzaje zaburzeń w tym najdotkliwsze to zaburzenia jedzenia, zaburzenia snu, tendencje do uzależnień ( jestem uzależniony od papierosów , narkotyków , leków i alkoholu ) lęki napady paniki czasami strach przed wyjściem z domu, straszliwe relacje z rodziną i z ludźmi w ogóle, tendencje do wchodzenia w toksyczne układy i związki i niemożność wydostania się z nich, emocjonalna i duchowa pustka,ogólny bezsens życia, niemożność ruszenia do przodu, uzależnienia behawioralne ( media społecznościowe, wróżby o pornografii już NIE wspominając ).

dostałem od psychiatry odpowiednią diagnozę i etykietkę schizofrenik paranoidalny ale to mi w niczym nie pomaga i nie rozwiązuje żadnego z powyższych problemów

od czego zacząć przy takiej wiązance?

Szanowny Panie,

odpowiadając na postawione pytanie informuję, że w takiej sytuacji leczenie zazwyczaj rozpoczyna się od terapii odwykowej. Mówiąc metaforycznie, trudno naprawiać cokolwiek, jeśli destrukcja trwa. Najpierw trzeba więc zatrzymać to, co niszczy, by móc rozpocząć odbudowę. Ośrodek terapii odwykowej – to prawdopodobnie dobry pierwszy przystanek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.