Jump to content
DDD34

Co najlepsze na erekcję

Recommended Posts

Cześc. Tylko nie polecajcie tutaj viagry bo nie chcę aby mąż już w wieku 30 lat truł się tego typu lekami. Zależy nam tutaj na czymś bezpiecznym, na czymś co ma dobre działanie ale jednoczesnie nie ma skutków ubocznych. W sieci oraz w telewizji widziałam,zę reklamuje się wiele tego typu środków. Czy któryś z nich jest skuteczny ?

Link to comment
Share on other sites

Niekoniecznie to co jest szumnie reklamowane jest najskuteczniejsze... Jest wiele środków, ktore nie sa reklamowane ale maja dobre działanie.... Mój mąż również jakiś czas temu miał problemy tego rodzaju oraz zdecydował sięn a suplementację... Z tym,że zapytał się lekarza urologa o to co brać. Również nie chcial viagry. Lekarz doradził mu Viamen. Mąz bierze, jest bardzo zadowolony. Działanie mniej więcej takie samo jak viagra. Czyli jedna tabletka na pół godziny przed stosunkiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.