Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Problemy ze stresem

pola17150
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam 22 lata. Mam jakiś ogólny problem ze sobą, co by się nie działo ja się stresuje. Trzęsą mi się ręce nogi, ogólnie cała drże.  Czy jest to jakaś sytuacja w pracy czy w domu jakaś rozmowa z moim partnerem ja dostaje drgawek coś mnie jakby paraliżuje i nie mogę nad tym zapanować. Nie potrafię normalnie porozmawiać z nikim od razu się denerwuje i cała latam. Nie wiem co mam zrobić z tym jak sobie pomóc myślałam o pojęciu do psychologa ale boję się że tam też się zestresuje i nic nie powiem, zrobię tylko z siebie kretynke. Bardzo proszę o jakieś porady.

Dzień Dobry,

może Pani w takiej sytuacji spróbować uspokoić się głęboko wdychając powietrze a potem długo je wydychać. I powtarzać parę razy. To może pomóc załagodzić napięcie w danej chwili. Natomiast psychoterapia pozwoli Pani zrozumieć źródło stresu i poradzić sobie z nim na dłużej. Konsultacje mogą odbyć się on-line. Pozdrawiam, Katarzyna

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

• ksiazka.jpg

• PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.