Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Weronika17

Mój mężczyzna mówi kolegą że chciałby się kochać z inną kobietą.

Recommended Posts

Witam. 

Mam 19 lat od 6 miesięcy jestem w związku z mężczyzną który ma 2 dzieci i jest w trakcie rozwodu. Poznaliśmy się przez portal randkowy gdy zerwał ze swoją żoną. Na początku wszystko było fajnie ale po niecałych 2 miesiącach dowiedziałam się że mój mężczyzna mnie kłamie w większości rzeczy. Dodam jeszcze że mieszkamy razem.

W pracy pracuję osoba która mówi mi o paru rzeczach co on tam wyczynia, np. mi mówi że z żadną kobietą nie rozmawia oprócz Pani X i Y a okazuje się że z większą ilością kobiet rozmawia co prawda nie miałabym do tego problemu gdyby mi mówił prawdę od samego początku.

Gdy ze mną idzie nie poświęca mi uwagi tylko patrzy innym kobietą na piersi i tyłek. Ciągłe jego pretensje i wymówki że inni mężczyźni też tak robią. Niedawno dowiedziałam się że mówił swoim kolegą w pracy że przeleciałby tą i tamtą. Gdy z nim rozmawiam to tylko krzyczy mówi że się zmieni a robi cały czas to samo. Boli mnie to dostaje lęków i napędów depresji. Przez ostatnie parę lat miałam problemy ze zdradą przez mężczyznę. Po tym co usłyszałam co mój mężczyzna mówi w pracy to poprostu boję się że znów będzie to samo że znów mnie ktoś zdradzi. Co ja mam zrobić ? Czy ten związek ma jeszcze sens ? Jak porozmawiać z takim mężczyzną który w niczym nie widzi problemu ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.