Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Guest

trudny czas

Recommended Posts

Witam. Od 5 lat jestem w związku, od roku w narzeczeństwie. 1,5 roku temu mój narzeczony stracił prawo jazdy. potem doszła jego depresja, problemy w pracy. Pomagałam mu, wspierałam, zawsze byłam, wybaczałam każde przykre słowa. Ale ostatnio coś we mnie pękło. W ciągu kilku miesięcy zmienił się nie do poznania. Ciągle krzyczy, ma częste zmiany nastrojów, a czasem jest agresywny. Bywają też dobre momenty, które zawsze kończą się kłótnia. To ja zawsze wszystko źle robię, to ja jestem najgorsza-on nie widzi błędów które popełnia i tego jak mnie traktuje. Nie chcę tracić wspólnie spędzonych lat i poczynić kroki by zażegnać złe chwile i wspólnie być szczęśliwym. Proszę o poradę co zrobić w takiej sytuacji?

@elwira.gesing@op.pl Szanowna Pani,

opisuje Pani szereg niepokojących zmian w zachowaniu partnera. Bez rzetelnej diagnostyki trudno orzec, co jest ich przyczyną. Warto podsunąć partnerowi pomysł, by porozmawiał na ten temat z kimś do tego przygotowanym – przynajmniej z lekarzem rodzinnym, ale lepiej z psychoterapeutą lub lekarzem psychiatrą. Można by wówczas ustalić, w czym tkwi problem i co partner może zrobić, by poprawić swoje samopoczucie, ograniczyć liczbę spięć i tak dalej. Proszę jednak pamiętać również o sobie. Jeśli doświadcza Pani przemocy ze strony partnera, i potrzebuje porady bezpośrednio z tym zagadnieniem związanej, proszę rozważyć kontakt z Niebieską Linią: http://www.niebieskalinia.pl/ 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

• ksiazka.jpg

• PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.