Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Rozstanie


Recommended Posts

Mam 30 lat jestem z mężem od 14 lat po ślubie 11. Mój problem polega na tym że mąż lubi pić wychodzić sam żeby się upijać nie potrafi się kontrolować już dwa razy jechał po alkoholu stracił prawo jazdy po pierwszym razie chyba nie miał dość nauczki już wtedy chciałam się rozwieść ale nadal myślałam że się zmienii doceni to że chce z nim być bo wtedy go kochałam. Mamy dwóch synów(11 i 3 lata) i nie chce żeby patrzyli na takiego ojca. Poza tym podejrzewałam go o zdradę z kilkoma kobietami jednocześnie.  Zdecydowałam się na odejście bo przy każdej kłótni obrażał mnie nigdy nie miałam poczucia że mam w nim wsparcie. On teraz chcę to naprawiać ale przez tyle lat nie zrobił nic było dobrze tylko na chwile. Jak się rozstać bez awantury i żeby on zrozumiał dlaczego nie chce z nim być. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szanowna Pani,

obawiam się, że w tej sprawie może pomóc przede wszystkim prawnik. Strony czasem polegają na pomocy prawnej aby w miarę możliwości zapobiec awanturom. Możecie Państwo również spróbować kontaktu z mediatorem, by cała sprawa przebiegała w możliwie cywilizowany sposób. W kontakcie przyda się przede wszystkim zapewne duża doza asertywności.

  • Jestem za to wdzięczny 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.