Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Chora atmosfera w domu


Recommended Posts

Mam 22 lata, mieszkam wraz ze swoim partnerem, dwumiesięczna córeczką, moimi rodzicami i chorym umysłowo bratem w jednorodzinnym domu. 

Odkąd rozstałam się z moim poprzednim chłopakiem (który wcześniej również mieszkał z nami wspólnie) moi rodzice, a w szczególności moja Mama strasznie się zmieniła. Kompletnie nie akceptuje mojego obecnego chłopaka, mimo, iż mamy razem dziecko i jesteśmy na prawdę szczęśliwi ze sobą. Mojego poprzedniego chłopaka bardzo lubiła, mimo, że pod koniec naszego związku postąpił karygodnie wobec mnie.  Mama często się obraża z byle powodu, nie oddzywa się do nas ( do mnie i mojego chłopaka), wytyka nam wszystkie nasze błędy, nawet najmniejsze potknięcia... Czepia się go o wszystko dosłownie.

 A niespełna rok temu okazało się że jestem chora na SM, a moja matka w ogóle się nie przejęła tym... Odnoszę wrażenie, że jesteśmy dla niej ciężarem. Ona by chciała żeby wszyscy robili to co ona chce. 

Nie wiem co mam robić aby było w końcu normalnie w tym domu. Bo atmosfera jest chora. Głupio mi przed moim chłopakiem, bo on się stara, pomaga w domu, chociaż jest typem człowieka roztargnionego i zdarza mu się często coś zapomnieć. Ale głupio mi przez to, że traktują go jak intruza... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.