Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Finola

Wegetacja....?

Recommended Posts

Moje życie przestało istnieć..... ale może zacznę od początku.

Od zawsze byłam starszą siostrą.... kiedy mama zachorowała na raka wiedziałam, że wkrótce będę musiała zająć się chorym bratem. Wtedy byłam jeszcze mężatką, chociaż nasze małżeństwo od lat było hipokryzją. 6 lat temu nie wytrzymałam i odeszłam, rozwiodłam się. Poznałam kogoś nawet, dużo pracowałam, do śmierci mamy było prawie idealnie. Dopiero wtedy zaczęłam zauważać, że związałam się z narcyzem. Musiałam zmienić pracę .... całe życie. Zostałam opiekunem prawnym. Mój partner bardzo nalegał żeby zamieszkać razem. Zgodziłam się, chociaż miałam wiele wątpliwości, niestety słusznych. Pomimo, że byliśmy ponad 3 lata w związku wszystkich utrzymywał w przekonaniu, że jest singlem, nawet swoją rodzinę. Kiedy zauważyłam pierwsze kłamstwa, konto na portalu randkowym zakończyłam związek. Dotarło do mnie, ze byłam tylko mieszkaniem i kontem w banku, czasem kochanką, ale nikim więcej. 

Od tego czasu mijają dwa lata. Moje życie to praca, dom, praca....  Nie mam czasu na znajomych, moje życie toczy się od posiłku do posiłku i od szpitala do szpitala. Pandemia tylko pogorszyła sytuację. Na co dzień jestem uśmiechnięta, pogodna, towarzyska.... wchodząc do domu zdejmuję maskę. Czasem mam dość...... udawania, sztucznego uśmiechu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.