Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

zielonooka89

Rozstanie Jej z Nia

Recommended Posts

Witam, Jestem kobieta w wieku 31 lat, 8 lat temu zdarzyło się ze weszlam w związek z kobieta. przez 5 lat mieszkalysmy razem oraz pracowalysmy w tej samej firmie. Spędzałyśmy ze sobą caly czas w pracy w domu na wakacjach. Ostatnio wyznała ze myśli o rozstaniu. Okazało się że ona jednak chce mieć faceta i spotyka się obecnie z jednym kolega z naszej firmy. Obecnie jestem w trakcie wyprowadzki. Ona jest zapatrzona w niego mimo ze jest żonaty.

Niestety jest to dość paradoksalna sytuacja bo wszyscy w tej samej firmie. Mnie az trzecie z nerwów jak go widzę. mam ochotę się tylko zemscic. Nie wiem jak sobie z tym radzic.

Rozstałyśmy się miesiac temu, udało mi się zmienić zmianę.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

rozstanie to bardzo trudna sytuacja. Rozumiem, że może Pani odczuwać wiele emocji z tym związanych: utrata zaufania, poczucie osamotnienia, złość, żal czy smutek zarówno do byłej partnerki jak i jej nowego partnera.

Do partnerki bo odeszła, a do jej partnera bo ją Pani "odebrał".

Wraz z jej odejściem runął Pani dotychczasowy świat oraz oczekiwania na przyszłość. Dlatego silne emocje, które się pojawiają są naturalne.Trzeba je przeżyć aby stworzyć nową wizję przyszłości już bez tej osoby.

Może Pani zastanowić się nad oddzieleniem swojej potrzeby bycia w związku i doświadczania bliskości od byłej partnerki. Pani potrzeba pozostaje natomiast okazało się, że to nie ta osoba ją może zaspokoić.

Dobrze by było gdyby w procesie przeżywania tych trudnych emocji miała Pani kontakt z bliską osobą z którą może Pani o tym porozmawiać lub z psychologiem.

Niech Pani skupi się na sobie i zadba o siebie.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.