Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Roro32

Ja sie nie żale

Polecane posty

Witam od 13 lat przyjmuje leki brałem chyba wszystko szpital z 5 niedokonczonych psychoterapii bałagan odrealnienie sukcesy i porażki na lekach praca w anglii szkoły kursy praca dziewczyny kochanki śmierć i strach do każdego lekarza jakiego bym nie poszedł powie mi inną chorobę najlepsze jest to że nikt nie zorientowałby sie gdybym ja sie nie wygadał lub z rodziny lub lekarze ehh nie ważne .. Mam pytanie bo już jak to stwierdziła psycholog mam zniszczony układ nerwowy lekami i stresem i czy jest możliwość czy jakoś go wzmocnić bo już sikam do łóżka najlepsze jest to że Ona (dziewczyna moja)mnie Kocha i nadal o mnie walczy więc z szacunku do Jej starań pytam ILE MOGĘ PRZEŻYĆ JAK NIE DZIAŁAJĄ LEKI JUŻ NA MNIE .dzieki z góry.

Dzień Dobry, nie pisze Pan jakie leki Pan przyjmuje ani nie podaje diagnozy/diagnoz na co się Pan leczy więc trudno odnieść się do Pana pytania. Proszę o uzupełnienie informacji. Pozdrawiam, Katarzyna

Najpierw była stwierdzona schizofrenia paranoidalna potem nerwice autyzm w końcu wymyślili że cały czas gram (zaburzenia osobowosci) ..może i tak ale w tym co ja przeżyłem umożliwia mi to jedyny kontakt z rzeczywistością pregablina i ranofren. Małe dawki ide na jakiś dzienny bo mi się ciało "sypie" widac organizm nie wydala ..a taki kozak byłem fajter ehh ot co chciałem się wygadać..😉

Dzień Dobry, jeżeli Pan odczuwa jakieś dolegliwości somatyczne to proszę udać się do lekarza. Rozumiem, że podjął Pan taką decyzję pisząc "idę na jakiś dzienny"?

Pozdrawiam, Katarzyna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.