Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Recommended Posts

Witam. Jestem 21 letnią kobietą. Odkąd pamiętam mam problem z zaakceptowaniem siebie. Mam problem z alkoholem. Straciłam prace jakies 4 miesiące temu i od tamtego czasu stracilam chęci do życia. Wszystko mnie denerwuje, zaczęłam sie bać ludzi dlatego ograniczam wyjścia towarzyskie. Czasami nie panuje tez nad emocjami, wybucham zlością z byle powodu. Coraz częściej nie mam sily wstać z łóżka, albo calymi dniami szwedam sie po domu z mysla byle do jutra. Chciałabym znów poczuć się szczęśliwa i zrobić krok do przodu ale nie wiem jak znaleźć motywacje. Jakiej pomocy mogę sięgnąć aby znow czerpac radosc z zycia?

Link to comment
Share on other sites

@ka1212

Szanowna Pani,

mówi Pani o trudnościach w zakresie radzenia sobie z przytłaczającymi emocjami, wspomina, iż ma problem z alkoholem, kłopot z brakiem akceptacji własnej osoby, a także pisze o utracie chęci do życia. W tej sytuacji na dobry początek sugerowałbym kontakt z terapeutą uzależnień, który po wstępnej, diagnostycznej konsultacji ewentualnie zaleci rozmowę z innymi specjalistami. 

Terapeuci uzależnień:

http://www.ocalsiebie.pl/profile/3-psycholog-kamila-kubaczyk/?tab=field_core_pfield_1

http://www.ocalsiebie.pl/profile/215-psycholog-katarzyna-tuszyńska/?tab=field_core_pfield_1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.