Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Problem z mężem


Recommended Posts

Witam
Mam pewien duży problem.
Prowadzę własną firmę od dwóch lat i w 2017 roku wzięłam leasing na samochód.Problem polega na tym że nie powiedziałam tego swojemu mężowi i w tej sprawie pytam czy mój mąż może dokonać sprawę na policji o popełnieniu przestępstwa że podpisałam dokumenty o leasing na samochód bez jego zgody.Bardzo państwa proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

@Karineczka1990

Szanowna Pani,

jeśli dobrze rozumiem, nie powiadomiła Pani małżonka o wziętym na siebie zobowiązaniu finansowym tytułem leasingu samochodu. Pyta Pani, czy nie popełniła przestępstwa. Pytanie to postawiła Pani na forum psychologicznym i obyczajowym. Proszę jednak w tej sprawie skonsultować się z prawnikiem, ponieważ to ktoś taki będzie w stanie udzielić kompetentnej odpowiedzi na pytanie prawne.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.