Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Karo03

Trudny czas w przyjaźni?

Recommended Posts

Dzień dobry,
Jestem w wieku nastoletnim i zdaję sobie sprawę, że pogląd na niektóre sprawy w tym czasie może być zaburzony. Jednak wciąż mi on przeszkadza oraz chciałabym coś z tym zrobić.
Od razu przejdę do rzeczy, chodzi o internetową znajomość, która prawdopodobnie się sypie. Trwa ona od dwóch lat, ale w ostatnim czasie bardzo się mijamy i jak spędzamy razem czas to często na grach oraz w towarzystwie innych. Jeśli zostajemy sami rozmowa się nie klei, a ja mam wrażenie, że to ona kończy rozmowę, trochę ją ucinając. Gdy piszemy na grupowych czatach często się ignorujemy, chociaż jeszcze niedawno mimo tego równocześnie na boku, sami, potrafiliśmy pisac w porządku, ale to stało się na tyle toksyczne, że obie płakałyśmy trochę przez to i pogadałyśmy, co skończyło się na pogodzeniu. Aczkolwiek teraz ten kontakt osłabł.
Też nie czuję, żebyśmy szczerze pogadały, ale naprawdę wydaje mi się to upokarzające i nie chcę zaczynać tej rozmowy, szczególnie od słów "nie wiem, co zrobić z tą relacją", bo mamy wspólne grono znajomych.
Nie proszę też o "naprawienie tego", tylko jak przestać być z tego powodu ciągle smutną? Wystarczy, że zacznie rozmowę w innym miejscu, a mi nawet nie odpisze i mam łzy w oczach. To trwa już dość długo, a mnie to najzwyczajniej w świecie męczy, szczególnie że zawsze miałam większy dystans do takich przyjaźni. Staram się czasem to ignorować, nie wchodzić na grupowe rozmowy, gdy ona tam jest, aby nie było mi bardziej przykro.
Co zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.