Jump to content

Lojalność mąż czy przyjaciółka


Recommended Posts

Witam Was, ostatnio po kilku piwkach wróciliśmy z żoną od znajomych. Podczas pobytu u nich żona często pisała ze swoją przyjaciółką i kiedy tak od niechcenia wpadł mi tel żony do ręki żartowałem, że zobaczę o czym pisałaś z Edytą. Realcja żony była błyskawiczna, a mianowicie wyszarpala mi tel i skasowala w mik wiadomości. Zapytałem co w nich było tak tajemniczego? Żona po chwili zadumy oznajmiła, że obowiązuje ją tajemnica ale podobno sprawa miała dotyczyć szwagierki uw Edyty zamieszanej w romans. Ok pomyślałem ale wiadomości skasowalas jak to potwierdzisz teraz pytam żonę? Mam pomysł mówię, zadzwonię do Edyty i zapytam czy potwierdzi tą tezę żony? Żona nagle zrobiła się bardzo miła myśląc, że żartuje... Ale kiedy poprosiłem ją o nr do Edyty nagle zmieniła zdanie i rzekła, że tak naprawdę to Edyta ma romans...no to sobie myślę super ale jak potwierdzimy to bez wiadomości na telefonie?? Mam pomysł, zapytam Edytę. Żona oburzona na mnie ewidentnie raz po dobroci innym razem agresją probuje mnie powstrzymać. Zadziwiające myślę. Nie wytrzymałem i pytam. Co kryła treść tych wiadomości na co moja żona wybiera milczenie, zadaję drugie pytanie zapewne skoro ma romans to z kim, żona ponownie milczy.. w tym momencie okazując całkowitą lojalność poznanej przed rokiem koleżance niż mężowi po 7 latach..poczułem się zle z tym bo zostalem 2 razy oklamany przez żonę w imię rzekomej lojalności. Co jest do cholery biorę tel i piszę na fb do przyjaciółki Edyty... że moja żona podaje mi 2 wersje rzekomych historii w smsach do Ciebie i 2krotnie oklamuje mnie przy tym. Dopisalem, że jeżeli nie zaprzestanie kontaktu z moją żoną to obie wersje zdarzeń przedstawię jej mężowi..Edyta przystaje na to. Żona tymczasem nadal nie przyznaje się do oklamania mnie idzie w zaparte. Na drugi dzień wraca z pracy i oświadcza, że Edyta sama poinformuje męża o prawdziwym powodzie swoich zwierzen do mojej żony...podejrzane. Może ktoś naprowadzi mnie trochę w temacie komu należy być lojalnym wobec kogo w pierwszej kolejności mąż czy przyjaciółka i druga rzecz brak przyznania się przez żonę do klamstw i skasowanie treści wiadomości jak to odebrać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.