Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Brak odwagi, zagubienie


Recommended Posts

Hej, mam 21 lat i jestem studentką awf-u. Od jakiegoś czasu (około 2 miesięcy, a nawet wydaje mi się że dłużej) czuję się zagubiona tzn. nie wiem czego chce w życiu, w co się zaangażować, co będzie dobre, w co iść. Jeśli zaczynam coś to albo tego nie kończę, albo przeskakuję na inną tak jakbym sama nie wiedziała czego chce. W życiu mam to samo nie umiem sobie określić celów i do tego zmierzać. Tak jakby boję się "odważyć" coś zrobić, a na pewno zacząć coś robić. Boję się, że przez swoje przeskakiwanie z rzeczy na rzeczy nie osiągnę nic w życiu, albo, że będę robić coś czego nie będę chciała. Że będę nikim, a przecież tego nie chce. 
Jak odnaleźć siebie w tym wszystkim? Jak dowiedzieć się co robić w życiu, a na pewno gdzie zmierzać i jak się odważyć i pokonać blokadę?
Od pół roku zastanawiam się nad wizytą u psychologa, ale jakoś zawsze ten pomysł szybko znikał, bo co ja mu powiem? Czy byłby to dobry pomysł, żeby z nim sobie pewne rzeczy wytłumaczyć? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.