Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Jak odejść


Recommended Posts

Jestem 35 letnią mężatką. Mąż pracuje za granicą od 8 lat. Mamy córkę. Od ponad dwóch lat nasz związek się sypie i wydaję mi się, że tylko ja chce go ratować. Mąż nie rozmawia ze mną w ogóle. Jedynie służbowe pytania w sprawie córki. Nie dzwoni, pisze bardzo rzadko i też raczej służbowa przeważnie sie na mnie wyrzywając. Nie sypiamy ze soba od bardzo dawna, Kiedy chce porozmawiać co dalej mówi, że nie ma o czym. Duszę się w tym związku jednak nie potrafię złożyć wniosku bop gdzieś głęboko mam nadzieję, że może jednak jeszcze się uda. W domu sprawy męskie są zawsze zrobione, dba o to, lecz w ogole nie zauważa mnie. co robic? 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam podobną sytuację, tylko mniej kłopotliwą niż Ty- nie jesteśmy po ślubie i nie mamy dzieci. Spróbuj z nim porozmawiać, może on też czuje się w tym źle i dlatego tak się zachowuje. Może sprawa, która go trapi nawet nie jest związana z Tobą. Szczera rozmowa jest najważniejsza. Trzymam kciuki żeby się wszystko ułożyło 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.