Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Chciałbym porozmawiać


Recommended Posts

Witam. Mam 31 lat jestem mężczyzną. Mam żonę syna i syna z poprzedniego związku.. Piszę tu bo sam niewiem.. Wszystko się wali.. a ja Dziennie patrzę przez okno na tory.. I widzę tam siebie jak znikam pod pociągiem dziennie myślę jak bardzo zaboli kiedy wcisne pedał gazu do podłogi i nie pusze.. Dziennie myślę czy zrobić krok na pasach.. I jak szybko wszyscy o mnie zapomną.. Proszę niech ktoś ze mną porozmawia.. Czuję że zostało mi bardzo mało czasu kiedyś myślę jeszcze racjonalnie.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od kiedy zapomniałem kim tak naprawdę jestem.. Od dawno nie jestem sobą żyje tak by inni byli szczęśliwi a ja liczę się na szarym. Końcu.. Przez pomyłkę w banku wpadłem w długi.. Przez ci żona przestała mi wieżyc i traktować jak człowieka z 2 planu.. Przyjaciół odepchnolem dla niej wyjechałem.. Rodzinę odepchnolem.. Zaczęły się moje problemy z psychika.. Brak snu.. Każda kłótnia prowadziła do tego że stalem przy torach (mam je blisko domu) szukając w sobie chodź jeden pozytywny wpływ na świat który mnie otacza.. Czuję się nikim.. Jestem sam jak w ciemnym, pustym wielkim pokoju.. Zagubiony.. Życie przestało mieć dla mnie jakie kolwiek znacznie.. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.