Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Wieczne problem


Recommended Posts

Witam mam31 lat  jestem w związku od 4lat z kobietą o 10lat starsza od siebie  od 2lat nie potrafimy się dogadać a zależy mi na nie bardzo  mam wkoło jakieś pretensje do niej uwagi nawet sam nie jestem w stanie tego określić   co to jest  raz potrafię ja przytulić sza 10 minut znów się kłócimy bo  nie robi  tego w danej chwili co ja bym chciał proszę pomóżcie
 
 
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Myślę, że powinieneś nad sobą popracować. Jak można coś takiego powiedzieć "znów się kłócimy bo  nie robi  tego w danej chwili co ja bym chciał"?

Kobieta nie jest Twoją własnością. Ona też ma uczucia. Jeśli ją kochasz to to jej okazuj a nie rozkazuj. To zasadnicza różnica. I nie mówię tego dlatego żeby Ci dokopać, ale dlatego, że sama znam taką sytuację. I mimo, iż bez swojego partnera nie mogę żyć chcę go zostawić bo zrobił ze mnie swoją własność do wykonywania poleceń. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.