Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Przyznanie się do zdrad


J35

Recommended Posts

Jestem mężatką, lat 35. Po ślubie 13lat, a razem z mężem 20lat. Ostatnie 4 miesiące małżonek był na delegacji zagranicznej. Przyjeżdżał do domu co 2-3 tygodnie. W ostatnim miesiącu jego pobytu tam zaczął zachowywać się inaczej: nie odbierał moich telefonów, odrzucał je... Gdy wrócił na stałe do domu przyznał się do głębokiego romansu z jedną z współpracowniczek z firmy której świadczył usługi.

Poza tym ujawnił też 3 inne zdrady, których się dopuścił. W tym jedna z koleżanką wspólną z czasów szkoły (2014r.), a o którym to zarzekał się że nic nie było. Dwie ostatnie poza tą zdradą w delegacji to 2 stosunki z pracowniczkami w firmie w której pracował jeszcze 6miesiecy temu, kiedy to ja byłam w zaawansowanej, zagrożonej ciąży.

...W sprawach łóżkowych nie było nudno, otwarta byłam na eksperymenty, w czasie ciąży starałam się spełniać jego potrzeby seksualne. Rozmawiałam z partnerem i powiedział, że bodźcem do robienia tego był jego wypadek rowerowy, wtedy to pomyślał że życie tak ulotne, a on chciał by żyć inaczej...

...obecnie ze względu na dwoje naszych dzieci narazie mąż jest w tym samym domu. On chciał by aby mu dać szansę. Twierdzi, że jeśli mu ją dam- to już nigdy mnie nie zawiedzie.

Jednak ja czuję, że nie umiem mu już ufać...Nie umiem podjąć decyzji co zrobić dalej w tej sytuacji. Z jednej strony chęć uwolnienia się od niego, od tych dramatycznych myśli, z drugiej zaś zależność finansowa i myśl o dobru dzieci...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.