Jump to content

Odrzucenie przez dorosłe dziecko


marta20005

Recommended Posts

Witam

Jestem kobietą. Mam 40 lat. Mieszkam z partnerem, dwiema córkami i chłopakiem jednej z nich. Mój partner nie jest ojcem ale maja bardzo dobre relacje. Chłopaka przyjęliśmy pod nasz dach gdyż został wyrzucony z domu przez ojca, a my nie chcieliśmy by naszą córka dopóki nie skończy nauki poszła mieszkać do niego. 

Od kiedy "zieciu" pogodził się z rodzicami, a ja w tym czasie ciężko się pochorowalam stałam się dla mojej córki posmiewiskiem. Ona teraz zbudowała relacje z "tesciami" A ja zostałam na dalszym planie choć nadal z nami mieszkają. Widuja się w weekendy, griluja itp A ja jestem ta zła od obowiązków i upomnienia. Córka była w ciąży i poronila. Rodzice chłopaka kazali im się zenic ale córka nie chciała żeby robili to pod wpływem ciąży tylko chciała to odłożyć na "po porodzie". My to zaakceptowalismy. Ja jestem jeszcze bardzo slaba ale staram sie w domu robic wszystko. Dzieci maja grafik do pomocy mi w obowiazkach. Corka potrafi swojemu chlipakowi pokazywac jak czegos nie dopatrze i niedomyje a sama jest dosc niechlujna az jej chlopak sie skarzy. Gdzie popełniłam blad że córka mnie tak nie szanuje A podlizuje się rodzicom chłopaka i teraz to oni są najlepsi bo dali działkę na której mogą budować dom.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.