Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Moja była z którą muszę jeszcze mieszkać mnie nęka


Recommended Posts

Witam. Mam pewien problem. Z moja już byłą kupiliśmy miszkanie prawie 3 lata temu na kredyt.. Kredyt mamy wzięty na nas dwoje, a żeby któreś z nas się mogło wyprowadzić musimy pozałatwiać i przepisać kredyt na jedną z osób. Niby wszystko ustalone ja zostaje przepisujemy na mnie za to daje jej kasę i papa. Po drodze wyszło jedno ale. Zmieniałem pracę nie dawno i okres próbny miałem przez agencje pracy. 

Banki niestety zarobków z agencji pracy nie biorą pod uwagę przez co musimy poczekać 3 miesiace aż dostanę 3 wypłaty na noenalnej umowie i dopiero możemy złożyć wniosek do banku o przepisanie kredytu. 

Moja ex związku z tym że musimy się razem kisić na 3 pokojach ciągle nie daje mi żyć. Dodam że to ja jej oświadczyłem że nie chce z nią być. 

Jest coraz gorzej teraz nie mam już chwili swobody. Gdy idę się kąpać stoi pod drzwiami podsłuchuje czy czasem nie oglądam porno. Codzienne awantury o kochankę, o to że niby biorę, i wiele innych. 

Dochodziło do sytuacji że mnie śledziła kilku krotnie przeszukiwała wszystkie moje rzeczy. Nigdy nie dałem jej do tego podstaw i nifdy nic nie znajdowała. 

Mam wiele godzin nagrań jak mnie nęka nie daje spac, wpada w środku nocy z pretensjami. Stoi pod drzwiami kiedy się kąpię. 

Próbowałem prosić o pomoc jej rodziców. Starali się ale to nic nie daje. 

Co ja mogę zrobić w takiej sytuacji bo już mi psycha siada. Nie mam chwili dla siebie. 

Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.