Jump to content

Zdradziłem, żałuję..


Recommended Posts

Hej. Postaram się krotko. Byliśmy z Panią X 8 miesięcy z przebojami (raz powiedziałem ze ma małe cycki i czasami rzuciłem okiem na inne) ale ogólnie pogląd na świat, ludzi, dużo takich samych rzeczy lubiliśmy, ogólnie łączyło nas trochę. Rozstanie było z powodu pisania do dziwek na portalu (na loda, dojdę na Twoje piersi) miałem z tym problem od dawna ale nigdy nie spotkałem się z nikim będąc z kimś w związku. Nie wchodzę już na te strony od momentu gdy to się wydało. Rozmawiam z psychologiem. Okej do rzeczy. Minął dokładnie miesiąc. W pierwszym tygodniu widzieliśmy się 5, minut (oddawaliśmy swoje rzeczy). 1,5 tygodnia po rozstaniu pojechałem do niej (była u mamy) nie wyszła porozmawiać ofc, zostawiłem kwiaty za bramą, napisała, że nie życzy sobie aby się z nią kontaktować. Od tamtego momentu cisza. Tydzień temu wróciła do siebie, odwiedziłem ją (akurat szykowała się na imprezę w klubie studenckim) rozmawialiśmy na klatce w akademiku więc mało komfortowo. Pokazałem skruchę, ból itd. W jej oku zobaczyłem łzę na końcu. W czwartek poszedłem do niej znowu ale źle się czuła po imprezie więc spławiła mnie "nie wiem zatsanowie się" nad rozmową. Wczoraj nie było jej, więc dziś pojechałem z prezentem ale słyszałem że ma gościa w pokoju i głośno muzyka grała więc napisałem że chcę oddać jej koszulkę i umówmy się (od próby spotkania gdy była u mamy nie wyświetla wiadomośći). Jeśli chodzi o mnie to żałuję bo ja pokochałem tak na prawdę (z tymi stronami to był problem od dawna dlatego nie chce zbytnio wchodzić na ten temat no to już zamknięty rozdział). Jeśli chodzi o nią 2 dni przed powrotem do aka dodała relacje na insta z klubu (zdjęcie od koleżanki wzięła, czyli fake). W poniedziałek też coś dodała. W środę była w klubie więc dodała jak ona po środku a po boku 2 facetów daje jej niby buziaki. Wczoraj też wrzuciła fake relacje. Gowniarskie zachowanie no ale moje lepsze nie było.... We wtorek nagle wyświetliła wszystkie wiadomości od 21 lutego. No i w środę zostawiłem jej list to co chciałem powiedzieć a nie było mi dane. Przestałem wyświetlać relacje. Najprawdopodobniej jest u mamy (wyprowadzka z akademika koronawirus). Chce do niej zadzwonić w przyszłym tygodniu i myślę, że będzie to sobota czyli jej urodziny. Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że jak Ci na niej zależy to musisz się jeszcze postarać trochę. Przyjść z kwiatami itd, ale raz, nie więcej. I jak Ci się nie uda jej przekonać, to powiedzieć jej by się do Ciebie sama odezwała jak zdecyduje że przebacza. I wiecej już sie nie kajać. Albo będzie chciała, albo ma Cię dość i nic nie pomoże. 

Po drugie to wątpię, że tak szybko zamkąłeś temat z pisaniem to dziwek, może jakaś terapia? Powiedzenie dziewczynie ze ma za małe cycki...to straszne, nawet gorsze niż ze jest kilka kilo za gruba. Jak byś się poczuł jakby powiedziała Ci dziewczyna, że masz za cienkiego wacka i jej nie zaspokajasz?

Miałbyś traumę przy każdym seksie. Tak samo ona ma z cyckami. 

Link to comment
Share on other sites

Zbyt dużo ja odwiedziałem itd. Napisałem jej dziś, że prosiłem o spotkania, nie doszło do nich więc nie będę nalegać i prosić. Teraz piłka po jej stronie, za pewne się odezwę za jakiś czas z jakimś pretekstem. Od razu zamknąłem ten temat w momencie gdy się dowiedziała o tym. Nazwijmy, że mam terapię bo rozmawiam z psychologiem. No wiesz kiedyś zauważyłem ile waży i jej to powiedziałem to obraziła się na minutę bo dodałem, że mogłaby ważyć i milion kilo i to nic nie zmieni bo jest najpiękniejsza i nic to nie zmienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.