Jump to content

Proszę...


Iwonabis

Recommended Posts

Nazywam się Iwona mam 27 lat i od stycznia 2019e. Lecze się na depresję. Zaczęło o się kiedy zmieniłam pracę dostawałam ataków paniki nie byłam w stanie wejść do firmy jakby była jakaś niewidzialna granicą której nie mogłam przejść. Mój partner poprosił mnie bym poszła do lekarza i tak zrobiłam. Dostałam zwolnienie na miesiąc i tak aż do kwietnia. Nagle poczułam się silna 💪 i wyleczona więc wróciłam do firmy... Na miesiąc od czerwca znów wróciłam na zwolnienie dodatkowo zwolniki mnie z pracy a n pieniądze z ZUS musiałam czekać ponad 3 miesiące jak nie dłużej a na same leki wydawałam blisko 200 zł miesięcznie co pogłębiło moja depresję no bo za co żyć? Gdyby nie partner i kredyt z banku nie miałabym nawet na rachunki... Przynznali mi zasiłek rehabilitacyjny na 6 miesięcy czyli do 24 lutego. 25 lutego  znalazłam pracę poszłam na rozmowę i dzień próbny wyszło fajnie pensja dobra godziny niby też ale praca od 7 do x min 10 h a czasem 12 zależy ile zleceń... I następnego dnia nie dojechałam do pracy nie mogłam atak paniki płytki oddech nie wiedziałam co robić chciałam umrzeć  zniknąć szybko... Natychmiast było po 6 poszłam do parku by ochłonąć i nic to nie dało... Napisałam do partnera ze odchodzę że nie daje rady i że nie chce być ciężarem... Zareagował natychmiast kazał mi nic sobie nie robić j czekać na niego że poradzimy sobie... Ale ja w to nie wierzę mam głos z tyłu głowy który mówi żebym się zabila ze jestem g*wnem, nikim, pasożytem, że wszystkich zawiodłam że już zawsze tak będzie boję się że to wygląda jakbym specjalnie nie chciała iść do pracy że jestem leniwa i mam porostu wszystko gdzieś ale to nie tak ja chce umrzec, bardzo chce. Znaczy nie chce ale nie widzę wyjścia nie mogę znów być na utrzymani partnera a jeśli zus mi nie przedłuży zasiłku? Co ja mam zrobić ja zdaje sobie sprawę jak to wygląda i to mnie przeraża a najgorsze jest to że ten głos z tyłu głowy jest coraz silniejszy i boję się że któregoś razu skończy się to śmiercią dla mnie wizytę kontrolna mam 11 marca ale wstydzę się powiedzieć doktor w twarz o tym głosie. Raz próbowałam podciąć sobie żyły dokładnie wczoraj kiedy partner był z psami. spanikowalam bo dzwonił szef a ja nie wiedziałam co mu powiedzieć pobiegłam do łazienki i wzięłam nożyczki i przyłożyłam je do nadgarstka byłam gotowa ale usłyszałam że partner wrócił odłożyłam nożyczki i udawałam że wszystko jest ok. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.