Jump to content

Emocje


Aniaa96

Recommended Posts

Jestem 24 letnia samotna matka. 

Z ojcem dziecka rozeszlismy się półtora roku temu. Mieszka on za granicą Zadko odwiedza dziecko. 

Nasz związek był jak każdy były dobre chwilę i złe. Rok byliśmy na odległość o wtedy wszystko się zepsuło doszczętnie. Pomimo że nie jesteśmy że sobą już tyle czasu nie umiem o nim zapomnieć kocham go nadal. 

Rozmawiamy codziennie czy na czacie czy wideo. 

Mieliśmy układ między sobą seks bez zobowiązań ale ze. Względu takie co czuje do niego mieliśmy to zakończyć. 

On mówi że do mnie nie czuję nic. 

Tylko jak jest w Polsce jest u mnie 8 syna smimy w jednym łóżku uprawiamy seks. Mówi że zajmie się synem żebym odpoczela. Co jest zawsze zostaeia jakieś swoje rzeczy mówi że weźmie następnym razem a tego nie robi dokłada następne. Od rozstania żadne z nas nikogo nie miało z jego stron jedynie przygodny seks z obcymi osobami po alkoholu. 

W Bułgar i na wakacjach też miał taki jeden przypadek. I tamta kobieta starsza od niego o 11 lat. Zakochała się w nim teraz jak mój były. Był w. Polsce rozmawialiśmy że pojadę z synem do niego do Niemiec żebyśmy razem zmamieszkali ze. Względu na problemy z synem spowodowane brakiem ojca. Bo on się pojawia znika na parę miesięcy i tak cały czas. Syn jest osobą taka która rozrabia nie słucha bije krzyczy wymusza. Jak agresywnie reaguje na słowo tata ale jak tata jest tutaj spędzają razem czas jest aniolkiem inne dziecko. 

Jak zaproponowałam byłemu to że zamieszkamy w Niemczech powiedział że nie ze nie ma takiej możliwości a dowiedziałam się w między czasiee ze ta Bułgarka się tam przeprowadziła mieszkają w jednym mieście mi fakt faktem mówi że nie bd z nią spędzał czasu nie będą się widywać ani nic ze ona go nie interesuje że ma ja gdzieś. Zdj jej lajkuje każde którego by nie dodała. 

Do rzeczy nie wiem co mam myśleć co może mu w głowie siedzieć czy coś czuję nadal do mnie czy co. 

Bo jak jest w pl mieliśmy spać osobno w osobnych pokojach łóżkach a i tak zawsze lądujemy w jednym nie tylko seks ale razem śpimy spędzamy wspólnie czas jak syn jest w przedszkolu. Jak się do. Ievi przytulam czy w domu czy przy znajomych nie przeszkadza mu to. Rzeczy które dostał ode mnie przez cały nasz związek ma do tej pory. A wcześniej mówił że wyrzucił wszystko bo nie chce mieć ze. Mną nic wspólnego. 

Mówi że jak nie daje rady z młodym może wziąć go do Niemiec do siebie. Tylko on nie rozumie tego że on potrzebuje obojga rodziców blisko a nie na odległość i mieszania w głowie. 

Może ktoś mi z was poradzi co mam myśleć o tym wszystkim. Kocham go robię dużo by było między nami dobrzr żeby syn go pamiętał. Żeby mogli spędzać czas. 

Pomogłam mu spłacić kilka kredytów by mu starczało pieniędzy na życie by bardziej się nie zadłużał. Mam taki mętlik w głowie z tym. Wszystkim ze nie wiem co mam robić. Proszę o pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.