Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

pomoc


magdag
 Share

Recommended Posts

Mam 42 lata.mam b,dobry zawód ,ale mam problem ze znalezieniem pracy na dluzszy okres czasu.trwa to od dawna,mam grono znajomych,Jestem osoba towarzyska,do tego zmarla mi mama ,siostra nie chce mnie znac bo nie podpisałam testamentu.Do tego doszły problemy z obrona doktoratu.Zostawił mnie narzeczony,Ja jestem pod wzgledem psychicznym wrakiem.prosze  o pomoc.Nie wiem czy cos ze mna jest nie yak czy przyciagam złych ludzi

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

z tego co Pani pisze nagromadziło się w Pani życiu dużo trudnych sytuacji i emocji. To mogło doprowadzić do obniżenia nastroju. Powinna Pani porozmawiać z psychologiem  i przeanalizować obszary w których występują u Pani trudności (np. praca), być może przeżyć żałobę i uczucia z nią związane.

Osoby, które doświadczają obniżenia nastroju skupiają się mocno na trudnościach i mają wrażenie, że taka sytuacja będzie trwać. Spotkanie ze specjalistą pomoże Pani spojrzeć na to co Pani doświadcza pod szerszym kątem i znaleźć rozwiązanie problemów.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.