Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

jak pozbyć się okresu?


badangel

Recommended Posts

Ja go po prostu NIENAWIDZĘ . Uważam to za najgorszą rzecz mojego życia. Mamy XXI wiek więc może ktoś coś zasłyszał czy są sposoby jak się tego cholerstwa pozbyć? Nie jest mi on do niczego potrzebny. Jestem już tak zmęczona psychicznie że często już miewam myśli samobójcze. Ja sobie z tym nie daje rady. Co miesiąc to samo, przez pierwsze 3 dni jest tragedia. Ten czwarty piąty dzień wytrzymuje jeszcze jako tako, a 6 to w miarę kiedy przechodzę z podpaski na wkładkę ale ta perspektywa i tak mnie nie cieszy zbytnio bo trzeba najpierw przejść przez mękę.
Ten okres tylko komplikuje mi życie. Ja w tym czasie nie mam siły nic robić , przelezę ten czas w łóżku a i tak czuje się zmęczona. Ciągle coś leci , to mnie zalewa, wypływa. Gorzej to znoszę niż parę lat temu jak to g.wno się zaczęło. Nie bolało tak. Nocy nawet nie idzie przespać bo raz że boli dwa , że muszę wstawać do łazienki żeby "się ogarnąć" nie mam już na to ochoty. Ten okres zabiera mi wszystko , ogranicza mnie. Jeszcze mnie z pracy zwolnili. Brałam te wolne bo jak już napisałam ja nie jestem w stanie funkcjonować jak to mam. Wszystko mi się sypie. Przez ten okres nie mogę patrzeć na krew obrzydza mnie wszystko z tym związane.
Wiem że taki etap przypada każdej kobiecie ale ja nie potrafię się z tym pogodzić. Nie uważam tego za normalną rzecz. Podziwiam tylko te kobiety co mają obojętne do tego podejście.
Co mam zrobić żeby okres przestał mi niszczyć życie? Tabletki , operacja cokolwiek. Byle pomogło. Z tym , że kiedyś chciałabym mieć dziecko , więc to musi być coś co mi tych planów nie popsuje.
Ja wiem że tu by się każdemu nasunęło na usta powiedzenie przeżywasz jak mrówka okres ale ja w tym przypadku to rozumiem tą mrówkę i chyba jestem tą mrówą taką.
Dodajcie mi ten post w kategoria medycyna bo ja na tym telefonie nie mogę wybrać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.