Jump to content

Gdy lęk dopada...


Darianka

Recommended Posts

Hej Wszystkim. Weszłam na tą stronę całkiem przypadkowo. Postanowiłam zostać,może to mi pomoże ułożyć swoje życie i zmienić głowę. 

Zmagam się z lękami,coś mnie zaboli i za chwilę myślę że coś mi poważnego się dzieje. Robilam ekg miesiac temu i pare dni temu. Wszystko jest ok,lekarz mowi ze jestem zdrowa. Nie wiem czemu ale mu nie wierze.! Nawet teraz jak to pisze to czuję jakieś lekkie pieczenie w klatce piersiowej. Chodzę na siłownię od miesiąca,wydaje mi się że może się też trochę przeciażylam,ale ciężko mi sobie to "wmówić" do głowy :(

Ale to nie jest jedyny lęk. Po prostu,jest coś takiego we mnie co mnie hamuje i drażni przebywanie wśród dużej ilości osób. Ale to czasem przychodzi coś takiego. 

Coś mi znów się w głowie "odwalilo".. Gdy poczuje lęk np będąc w drodze do sklepu,to na następny raz boję się do niego pojsc,bo boję się,że znów mi się to samo stanie.. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.