Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Problem ze sobą


Recommended Posts

Witam. Mam 21 lat jestem przerażona tym co się ze mną dzieje od dłuższego czasu. Opiszę to skrócie. 

Więc tak jakieś 2 lata temu bardzo przeżywała okropny okres w swoim życiu nie wspominam tego bardzo dobrze wiem i co pamiętam przez 2 miesiące nie wychodziłam z domu. Od tamtego czasu dużo także się działo miałam dużo stresu otaczałam się toksycznymi ludźmi myśląc, że są moim przyjaciółmi nic mylnego bardzo to się odbiło na mojej psychice znów zaczęłam bać się wychodzić do ludzi opuszczałam szkołe bałam się tych ludzi. Minął  kolejny rok nic się dziwnego ze mną działo. Gdzie do teraz będąc w super markecie zaczęło dziać się ze mną coś niepokojącego 

(duszności, panika, szybkie bicie serca) nie miałam ochoty już robić zakupów czułam niepokój od razu wyszłam nie wiem dlaczego tak się ze mną dzieje także dodam, że ostatnio jestem dość nerwowa, bez humoru nic praktycznie mnie nie cieszy ciągle widzę w czymś problem i do tego dochodzi brak motywacji do niczego ten stan się zmienia raz jestem wesoła i Kocham wszystko i wszystkim gdzie nagle jestem ponura i zaczynam myśleć negatywami... Nie radzę z tym i nie wiem kompletnie co się ze mną dzieje. Proszę o pomoc i radę. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.