Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Nie radze sobie z emocjami,krzycze przeklinam wyzywam córkę


Ana33

Recommended Posts

Witam,

Nie radze sobie z emocjami kiedy odrabiam lekcje z córką. Bardzo często a nawet notorycznie ,kiedy czegoś nie wie wpadam w potężną złość , nawet jak jej tłumacze ona nie rozumie, wtedy pojawia się taka złość ze zaczynam krzyczeć a nawet wyzywać córkę , przeklinać i ten potężny ból głowy (pulsowanie) . Zaraz oczywiście żałuję każdego wypowiedzianego słowa każdego krzyku , chce mi się płakać , jest we mnie poczucie winy że jestem do niczego matką ze nie zasłużyłam na moje dzieci. Złość na nią nie pojawia się tylko przy odrabianiu lekcji ale rowniez w innych sytuacjach np. Ze nabalaganila i nie posprzątała , Nie radze sobie z tym. Czasami mam już siebie dość.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Pani za odpowiedz , trochę powiedziałam, poczytałam na blogu o emocjach o radzeniu sobie z nimi. Zaczęłam prace nad sobą i swoimi emocjami , zaczęłam myśleć zanim coś powiem, dzięki takim stronom człowiek uczy radzić sobie w codziennym życiu. Uważam że dużo pracy nad sobą przedemną  , ale tez musze zacząć pracować nad córką która robi wszystko na opak , nie tak jak ją proszę tylko aby było po jej, albo na złość mi inaczej niż ja chce. Taki typ .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.