Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Bartman83

Nieudane związki, po rozwodzie

Recommended Posts

Mam 36 lat. Od 5 jestem po rozwodzie - bez dzieci. Od tego czasu próbuję ułożyć sobie życie, bezskutecznie. W tym czasie próbowałem nawiązać bliższą relację aż 4 razy. Za każdym razem wiązałem się z osobą po ledwo zakończonym poprzednim związku. W 3 przypadkach kończyło się po 3 miesiącach, raz udało mi się utrzymać związek około roku. Nie ukrywam, że mam powodzenie wśród kobiet, choć nie afiszuję się z tym, nie mam kont społecznościowych, umiem się bawić w towarzystwie ale jestem raczej typem domatora. Wszystkie z tych związków kończyły się odejściem partnerki.

Co może być ze mną nie tak, bo zaczynam się o to obawiać? Albo czy wchodzenie partnerek w nowy związek po swoim poprzednim jest ryzykownym wyjściem i tu muszę szukać odpowiedzi? Zaczyna mnie to osobiście mocno uderzać, na początku zawsze jest mega zaangażowanie, potem w trakcie wchodzenia w bliższą relację kobiety wycofują się. Co robię nie tak? :-( Teraz męczę się po nieudanym związku, ale który to już raz.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

Żeby odpowiedzieć na Pana pytanie trzeba by przeanalizować wszystkie związki. Co było powodem rozwodu? Co Panu mówiły partnerki w trakcie związku czy gdy z niego się wycofywały? Jaki podawały powód odejścia? W jakiej sytuacji? Czy odnajduje Pan jakieś podobieństwo w reakcjach/zachowaniu partnerek? Jakie Pan miał oczekiwania wobec związku? Czego oczekiwały partnerki?

To pytania na początek, które pomogą zdiagnozować problem.

Może Pan o tym porozmawiać z psychologiem - również on-line.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.