Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Wahania nastroju


xcvj

Recommended Posts

Dziewczyna, 18 lat 

We wrześniu 2018 roku moja babcia dostała udaru przez który nie mogła się ruszać ani mówić.. bardzo to przeżyłam ponieważ byłam z nią bardzo związana. Przez kolejne trzy miesiące spędzałam z nią każda swoją wolna chwile. Doszło nawet do tego ze zaczęłam opuszczać lekcje w szkole i na półrocze miałam wystawione trzy jedynki, a na koniec roku pięć. Ale w ogólnie tego nie żałuje ponieważ 12 grudnia 2018 roku babcia odeszła i gdybym była ponownie w takiej sytuacji postąpiłabym tak samo.. każda chwila z nią była tego warta.

Od tamtego dnia mam ciagłe Wahania nastroju.. przez ok. 2 tyg jest mi ciagle smutno, nie mam ochoty na nic, chce być sama, nie chce mi się wstać z łóżka, myśle cały czas o babci i płacze, a dla przyjaciół i rodziców jestem oschła i niedostępna. A przez kolejny tydzień ,,zapominam” o wszystkim i jestem taka jak kiedyś.. uśmiechnięta, mam ochotę wyjść z domu, spotkać się ze znajomymi, robić ciekawe rzeczy 

Nie wiem co mi jest i jak sobie z tym poradzić..

Edited by xcvj
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.