Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

buszek

Psychoterapia przez skype

Recommended Posts

Dzień dobry! Jestem kobietą, mam 28 lat - od 14 roku życia mam problemy psychiczne - od depresji, przez anoreksję, bulimię, uzależnienie od narkotyków i alkoholu, samookaleczanie a także zdiagnozowane zaburzenie osobowości typu borderline. Od 14 do 25 roku życia byłam kilkukrotnie hospitalizowana i poddawana różnym terapiom, także odwykowym. Jedyną formą terapii, która do tej pory odniosła jakikolwiek skutek była właśnie terapia online przez Skype - jedyna, od której nie uciekałam. Chciałabym się umówić do Państwa na wizytę na Skype - niestety, dostrzegłam, że zamieściliście Państwo zapisek o tym, że w wielu moich problemach terapeuta zaleci terapię stacjonarną. Prosiłabym o informację czy w moim przypadku jest sens zarezerwowania i opłacenia wizyty online? Potrzebuję pomocy, ale po wielu latach terapii wiem, że przynajmniej na początku sprawdzi się u mnie tylko terapia przez Skype.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

Jest Pani świadoma swoich problemów i prawdopodobnie po wielu terapiach ma Pani również wiedzę na ten temat. Myślę, że w Pani przypadku kluczowe będzie ustalenie z czym konkretnie Pani sobie nie radzi i ustalenie celu terapii oraz konsekwentna jego realizacja.

Wówczas, przy motywacji do pracy nad sobą z Pani strony, terapia on-line może być skuteczna.

Pozdrawiam,

Katarzyna

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.