Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Nerwica a omdlenia

Laura1995
 Share

Recommended Posts

Witam mam 23 lata jestem kobieta odkad pamietan jestem strasznie nerwowa kiedys przejawialo sie tylko kolataniem serca oraz biegunka teraz jest coraz gorzej serce mi strasznie mocno bije jest mi słabo w glowie sie kreci i boję sie ze zemdleje jak temu zaradzic ? Takie sytuację sa często jak ide gdzies na zabieg, do lekarza  do kina lub na koncert poprostu wtedy gdy cos musze zrobić w swoim zyciu innego wtedy sie stresuje i boje sie ze zemdleje
Bardzo proszę o pomoc

@Laura1995

Szanowna Pani,

należy skonsultować się ze psychoterapeutą w celu przeprowadzenia diagnozy. Jeśli okazałyby się to jakiegoś rodzaju zaburzenia lękowe, co jest niewykluczone, należałoby rozpocząć psychoterapię. Warto skontaktować się także z lekarzem psychiatrą, który być może zleci jakieś badania. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

• ksiazka.jpg

• PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.