Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

NIE WIEM CO MI DOLEGA PROSZĘ O POMOC


GOKUSSJ
 Share

Recommended Posts

Mam taki problem że nie mogę wyjść z domu a jak już wyjdę to naglę dopadają mnie zawroty głowy uczucie zapadania się pod ziemię mam wrażenie że ludzie się na mnie patrzą śmieją się ze mnie wydaję mi się że jestem bardzo chudy gdzie wszyscy mi mówią że tak nie jest i że dobrze wyglądam cały czas przyglądam się w lusterku i sam już nie wiem jak wyglądam gdy kładę się spać to chodzę po 10 razy i sprawdzam czy zakręciłem kurki od gazu dodam że nie rozmawiam w ogóle z ludźmi nawet znajomymi a jak już do tego dochodzi to źle się czuję i chcę uciec jak najszybciej nawet nie wychodzę do sklepu na przeciwko po zakupy .Wszystko zaczęło się od dziwnego uczucia w głowie tak jakby kręcenie się w głowie nawet nie wiem jak to opisać podobne do kręcenia się w głowię i nie mogę na niczym się skupić . Bardzo proszę o konkretną odpowiedź co mi dolega i z góry dziękuję za odpowiedź :) 
 

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry,

opisuje Pan problemy z koncentracją, przymus powtarzania pewnych czynności, zaburzony obraz siebie i tendencje do izolacji społecznej. Mogą to być objawy na tle nerwicowym.

Powinien Pan zgłosić się do lekarza psychiatry (na wizytę nie jest konieczne skierowanie). Lekarz przeprowadzi pełną diagnostykę i zaproponuje Panu leczenie farmakologiczne i psychoterapię. Lekarstwa pomogą Panu ustabilizować nastrój a podczas psychoterapii zrozumie Pan przyczyny objawów i zachowania oraz nauczy sobie z nimi radzić.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.