Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Funkcjonowanie w społeczeństwie


Daw1992
 Share

Recommended Posts

Jestem bezrobotnym mężczyzna stanu wolnego w wieku 26 lat tak mniej więcej od 5 lat zauważyłem że dzieje się coś złego, a ostatnimi czasy to się nasila obawiam się że to może być nerwica serca bąć lękowa, odczuwam bóle w lewej piersi gole w gardle to wszystko nasila się w stresie w którym jestem notorycznie, problem polega na tym aby stwierdzić i potwierdzić mój stan jestem zmuszony aby pójść do lekarza i się przebadac, a nie jestem w stanie się nawet zarejestrować w urzędzie pracy po to aby mieć ubezpieczenie. Przeraziłem się ostatnio bo zawsze jakoś dawałem radę a teraz po prostu nie byłem w stanie wysiedziec w urzędzie, ręce spocone serce bije jak oszalale gula w gardle.Nie wiem co robić bo wiem że siedząc w domu i nic nie robic pogarszam swój stan ale z drugiej strony psychicznie nie jestem w stanie nic zrobić. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji 

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry,

Jeśli Pan pójdzie do urzędu pracy i uzyska ubezpieczenie będzie mógł Pan pójść do lekarza. Więc zrobi Pan to dla siebie. Może Pan iść z kimś znajomym do urzędu aby mieć wsparcie i obniżyć poziom lęku.

Objawy, które Pan opisuje mogą świadczyć o napadach lęku. Lęk wywołuje przyspieszone bicie serca, potliwość, poczucie duszności. Zdarza się tak, że osoby boją się, że wystąpią te objawy, a skoro się boją to objawy występują i z czasem narastają. W takiej sytuacji trzeba spróbować się uspokoić a objawy miną.

Nie wiem jaka jest Pana sytuacja finansowa ale może też Pan iść do lekarza prywatnie.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.