Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

filozofia życia


Anonimka
 Share

Recommended Posts

cześć. takie pytanie. czym dla Was jest życie przegrane. Wiem na ten temat tylko tyle,że to dla każdego znaczy to samo. czy potrafilibyście żyć jeśli nie zostało zrealizowane Wasze największe marzenie. coś co było Waszym sensem życia. czy to że nie osiągnęłam tego na czym mi zależało najbardziej na świecie może być powodem do myślenia o sobie źle i braku chęci do życia?  jak się podbudować i jak dalej żyć. staram się robić coś dla innych, ale czy to da mi szczęście? juz mam mętlik w gowie. może ktoś jest mądrzejszy i mi podpowie coś bo smutek jest wielki. pozdrawiam Was! miłego słonecznego dnia ;) dzięki za odpowiedź , może się pojawi ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry,

zadaje Pani ogólne pytanie. jedna z możliwych odpowiedzi jest taka, że jeśli ja uznam, że moje życie jest przegrane to w moim przekonaniu takie będzie. Ale czy to jest prawda?

Dobrze, że Pani zadaje pytanie na forum bo wtedy uzyska Pani więcej opinii innych osób, które mogą wpłynąć na Pani przekonanie. Zawsze warto skonfrontować swoje przekonanie i opinię ze zdaniem innych osób.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.