Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Problem


Kasandra
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dzień Dobry,

problem złożony ale rozwiązanie widzę jedno - powinna się Pani jak najszybciej skontaktować z terapeutą uzależnień w poradni leczenia uzależnień lub na Ocal Siebie porozmawiać o współuzależnieniu, DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików) i uzależnieniach behawioralnych. Pomoże to Pani zrozumieć siebie i przez to pomóc sobie.

Osoby współuzależnione to takie, które są w związku z osoba uzależnioną od alkoholu i wykształciły szereg mechanizmów zachowania żeby się dostosować do traumatycznej sytuacji (więcej w artykule: 

Osoby DDA to takie, które wychowały się w rodzinie z problemem alkoholowym i również stosowały różne mechanizmy obronne, które rzutują na ich dorosłe życie (artykuł:

Pani uzależnienie od zakupów może być sposobem radzenia sobie z napięciem i radzeniem sobie z trudnymi sytuacjami jakie Pani przeżywała i przeżywa. Przy wsparciu specjalisty będzie Pani mogła podjąć się świadomej zmiany swojego zachowania.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.